Skip to content KFUM's logga
Sök

Kontakt

Kansli

Styrelse

Förbundsstyrelsen valdes på Riksombudsmötet 10 november 2019 och har en mandatperiod på två år. Det är en ideellt engagerad styrelse som möts 8-9 gånger per år.

Emma Grzechnik Mörk

Ordförande
emma.grzechnik.mork@kfum.se

Sander Riedberg

Vice ordförande
sander.riedberg@kfum.se

Helena Lewandowska

Ledamot
helena.lewandowska@kfum.se

Viktor Steen

Ledamot
viktor.steen@kfum.se

Gustav Ekman

Ledamot
gustav.ekman@kfum.se

Rebecca Ahlner

Ledamot
rebecca.ahlner@kfum.se

Caisa Skoglund

Ledamot
caisa.skoglund@kfum.se

Petter Nilsson Wihlbäck

Ledamot
petter.nilssonwihlback@kfum.se

Lisa Rantatalo

Ledamot
lisa.rantatalo@kfum.se

Mathias Abelin

Ledamot
mathias.abelin@kfum.se

Valberedning

  • Alexandra Ringius Hård
  • Malin Hjort
  • Johan Ingfors
  • Caroline Steen
  • Thomas Löf

Valberedningen når du via mail:
valberedningen@kfum.se

Regioner

KFUM Sverige är uppdelad i tio regioner. Regionerna samordnar lokalföreningar inom ett geografiskt område och jobbar oftast med frågor som utbildning och gemensamma arrangemang. Många regioner har anställd personal, men inte alla. Kontaktuppgifter hittar du nedan.

Kontakta oss

Maila oss direkt

Obligatoriska fält är markerade med *.